Міноборони запускає тестування сплати нового типу штрафів у “Резерв+”

Субота, 02/08/2025 - 19:17 281

На початку серпня сервіс сплати штрафів в застосунку “Резерв+” розшириться: в ньому зʼявиться можливість сплатити штраф за неприбуття за повісткою.

Про це повідомили в Міністерстві оборони.

Для того, щоб послуга працювала належним чином, МОУ проводить бета-тестування та шукає людей, які мають штраф за подібне правопорушення.

Якщо ви з будь-якої причини не прибули за повісткою, то зможете одними з перших протестувати нововведення – сплатити штраф онлайн і закрити порушення без візитів до ТЦК.

Щоб долучитись до тестування, заповніть форму за посиланням.

Нагадаємо, раніше Міноборони запустило послугу оплати штрафів онлайн для військовозобов’язаних, які не уточнили дані до 16 липня 2024 року. Цей сервіс дозволяє оперативно закрити справу про адмінпорушення та прибрати червону стрічку з документа в застосунку.

Читайте також:

Парламент підтримав законопроєкт про 15 днів обов’язкової відпустки та додаткові дні для УБД

Через наближення фронту збільшилась кількість евакуйованих пасажирів із Дніпропетровщини

Теґи: новини українирезерв плюсштрафи

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram