У Кам’янському поховають загиблого на Харківщині захисника України

2 квітня 2022 року на Харківщині, під час участі у бойових діях із забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі і стримування збройної агресії, загинув солдат Сергій Храмченко.
Про це повідомляє пресслужба Кам’янської міської ради.
Сергій Храмченко народився 26 листопада 1983 року в нашому місті. У 2000 році закінчив ПТУ №22. Упродовж 2000-2007 рр. працював на Дніпровському металургійному комбінаті, останнє місце роботи – ТОВ «Інтехенерго». Був учасником АТО/ООС. 9 березня 2022 року призваний по мобілізації. У нього залишилися дружина, син, мати та сестра.
Панахида за загиблим відбудеться 7 березня об 11:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вул. Сергія Слісаренка, 34). Поховають воїна о 12:00 на кладовищі по вулиці Романківській.
Редакція висловлює співчуття рідним і близьким полеглого захисника. Вічна пам’ять і слава Герою!
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram