У Кам’янському засудили чоловіка, який закликав ворога наносити ракетні удари по адмінбудівлях правоохоронців

За матеріалами Служби безпеки України засуджено ворожого агітатора, який в соцмережах закликав рф наносити ракетні удари по адмінбудівлях правоохоронців на Дніпропетровщині. Зловмисником виявився мешканець Кам’янського, який дотримувався проросійських поглядів.
Про це повідомляє пресслужба УСБУ в Дніпропетровській області.
Він активно використовував Інтернет для просування меседжів спортивної тематики, але останнім часом в нього почали з’являтися і антиукраїнські наративи. В одній із публікацій, викладених на його власній сторінці у соцмережі «Instagram» влітку 2023 року, він схвально висловився з приводу влучання ракети в адміністративну будівлю Служби безпеки України в області.
Крім того, російський прихильник через власний акаунт розмістив відеозвернення, де підтвердив своє авторство у дописі і закликав рф і надалі наносити ракетні удари по місцях дислокації співробітників правоохоронного блоку.
Баглійський районний суд визнав проросійського агітатора винним за ст. 436-2 Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді 3 років обмеження волі.
Досудове розслідування проводили слідчі УСБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.
Читайте також: У Кам’янському чоловік зґвалтував 8-річну дівчинку: що вирішив суд
Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах Facebook, Telegram