Ворог обстріляв територію Дніпропетровщини: пошкоджено житло, будинки без світла

Середа, 14/09/2022 - 08:03 76

Про наслідки ворожих атак повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко:

“На Нікопольщині знову  було гаряче від російських снарядів…

Ворог обстріляв район тричі за ніч. Гатив по Нікопольській та Марганецькій громадах з важкої артилерії. Випустив 75 снарядів. Обійшлося без загиблих та постраждалих. 

Сам Нікополь був атакований двічі. У місті пошкоджені до 20 будинків, кілька газогонів та ліній електропередачі. Без світла лишилися майже 3 000 родин. Частину уже підключили. Енергетики продовжують лагодити мережі. 

У Марганецькій, Мирівській та Томаківській громадах, які лишилися без води через ворожі обстріли напередодні увечері, тривають відновлювальні роботи. 

У решті районів ніч минула без обстрілів і на цю хвилину спокійно”.

Джерело: t.me/dnipropetrovskaODA

Читайте такожУ Дніпрі викрили ворожого агента

Теґи: Валентин РезниченкоВалентин РезніченкоДнепропетровщина новостидніпропетровщина новиниоккупантыокупанти

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram