Захищаючи Україну, загинув воїн із Кам’янського Сергій Будковий

Четвер, 15/06/2023 - 14:39 85

12 червня в бою на Донеччині, захищаючи українську землю від посягань російських окупантів, від несумісних з життям поранень загинув солдат Сергій Будковий. 

Про це повідомляє пресслужба Кам’янської міської ради.

Сергій Будковий народився 17 листопада 1979 року. В 1999 році закінчив Дніпродзержинський металургійний коледж. Проходив строкову військову службу в 1999-2000 рр. Закінчив у 2011 році Придніпровську державну академію будівництва та архітектури. Тривалий час працював виконробом ТОВ «Мостобудівельний загін 112». 23 березня минулого року встав до лав Збройних Сил України та брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії рф. У нього залишилися дружина, донька та син.

Прощання відбудеться 16 червня о 10:15 в с. Єлизаветівка, вулиця Калинова, 1-А. Панахида за загиблим пройде об 11:00 в Свято-Покровському храмі по вулиці Широкій, 45, в с. Єлизаветівка. Поховання відбудеться о 12:00 на кладовищі по вулиці Затишній в с. Єлизаветівка.

Редакція висловлює співчуття рідним і близьким полеглого захисника. Вічна пам’ять й слава Герою!

Теґи: Війнагерой кам'янськегерой каменскоекам'янське новини сьогоднікаменское новости сегодня

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram