Кам’янчани вибороли ще два золота на чемпіонаті світу з козацького двобою

Субота, 21/09/2024 - 17:27 404

Спортсмени з Кам’янського продовжують переможну ходу на міжнародних змаганнях у Чехії. Нагадаємо, на днях у місті Хомутов стартував чемпіонат світу з козацього двобою.

У п’ятницю, 20 вересня, перше місце в розділі “ММА” посіли вихованці кам’янської ДЮСШ № 1 Денис Рибальченко та Богдан Богодюк. Підопічні тренера Антона Єрмашкевича не залишили шансів своїм суперникам у фіналі та стали чемпіонами світу. Денис переміг іспанця, а Богдан австрійця. 

Чемпіонський темп земляків 21 вересня підтримала ще одна представниця ДЮСШ № 1 Єлизавета Стогній (тренер Станіслав Тимченко). Кам’янчанка виборола золото у розділі “ММА”. 

Крім того, Богдан Богодюк виграв свою другу медаль найвищого ґатунку. Цього разу в розділі К-1. Учень 11 класу Наукового ліцею ім. Анатолія Лигуна у фінальному поєдинку здолав польського спортсмена.

Джерело: ДЮСШ № 1

Читайте також:

Турнір зі стритболу провели у Кам’янському

Благодійний концерт біля центрального ринку Кам’янського

Три ліцеї Кам’янського – у п’ятірці накращих шкіл Дніпропетровщини

Теґи: козацький двобійновини кам'янськечемпіонат світу

Читайте головні новини nashreporter.com у соціальних мережах FacebookTelegram